W oczekiwaniu na Święta

Drodzy Rodzice,

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Mamy za sobą wspaniałe przeżycia związana ze Świętym Mikołajem. W obu naszych przedszkolach niezwykłym prezentem dla przedszkolaków i pracowników przedszkola były przedstawienia przygotowane przez Rodziców Aktorów. Dzieci były zachwycone! Żaden przyjezdny teatr nie wzbudził w nich tylu emocji. My – dorośli oglądający też byliśmy pod wielkim wrażeniem pięknych dekoracji, wspaniałych aranżacji i kunsztu aktorskiego występujących rodziców. Żałujcie Państwo, że nie mogliście oglądać tych przedstawień! Na Wolumenie przedstawienie było nagrywane, więc może jest szansa uzyskania kopii.

Po mikołajkach rozpoczęły się intensywne przygotowania do Świąt: pieczenie pierników, tworzenie kart świątecznych (wyślemy je do naszych przyjaciół oraz bielańskich radnych i pracowników Urzędu), nauka śpiewania kolęd, wykonywanie ozdób choinkowych – tym teraz żyje nasze przedszkole. Choinki też już są w salach i z każdym dniem są piękniej ozdobione…

Drodzy Rodzice, z dużym smutkiem informuję, że w tym roku  nie spotkamy się na Przedszkolnej Wigilii. Niestety, czasy nie sprzyjają takim uroczystościom. Zamiast występów, dzieci z wychowawcami przygotowują dla Was bożonarodzeniową niespodziankę a życzenia też sobie złożymy. W tym roku tak być musi a za rok może wrócimy do naszych tradycji.

Serdecznie pozdrawiam Anna Florek

Dane kontaktowe
©2024 wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content