Czas dzieciństwa | Przedszkole i Fundacja Anny Florek

Konferencja „Włączanie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Od oceny funkcjonalnej do skutecznej i przyjaznej edukacji”. 

Fundacja Anny Florek CZAS DZIECIŃSTWA  oraz  Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli  w Warszawie serdecznie zapraszają  na konferencję  z cyklu „Wiosenne Spotkania praktyków” pt. 

Włączanie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Od oceny funkcjonalnej do skutecznej i przyjaznej edukacji. 

Termin: 27 marca 2026 r. w godz.10:00 – 15:30 

Miejsce: MSCDN przy ul. Świętojerskiej 9 w Warszawie 

Konferencja dedykowana jest nauczycielom, wychowawcom oraz specjalistom pracującym  
w przedszkolach i edukacji wczesnoszkolnej. 

Podczas konferencji uczestnicy zapoznają się z narzędziami wykorzystywanymi w diagnozie funkcjonalnej oraz z przykładami dobrych praktyk pokazującymi, w jaki sposób jej wyniki mogą być efektywnie wykorzystywane w codziennej pracy przedszkoli i szkół. 

W programie konferencji przewidziane są wystąpienia przedstawicieli Ministerstwa Edukacji Narodowej, ekspertów zajmujących się edukacją włączającą, nauczycieli-praktyków, rodziców oraz przedstawicieli środowiska naukowego. 

👉 Program konferencji dostępny TUTAJ:

👉 Zapisy na konferencję: 
https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/%20 30551/o//w/Warszawa 

KONFERENCJA JEST BEZPŁATNA.  

Osoba do kontaktu: 
Beata Oraniec 
Dyrektor CDN Fundacji CZAS DZIECIŃSTWA 
Fundacja Anny Florek CZAS DZIECIŃSTWA 
e-mail: szkolenia@czasdziecinstwa.com.pl 
tel.: 783 975 350 

Dane kontaktowe
©2024 wszystkie prawa zastrzeżone.
Wyszukaj frazę
Skip to content