Zajęcia popołudniowe 2019

Zajęcia Popołudniowe odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00 – 16.00 i są przeznaczone dla dzieci uczęszczających do Społecznego Przedszkola Integracyjnego Fundacji CZAS DZIECIŃSTWA (o ile nie wskazano inaczej). Opłata za te zajęcia nie jest wliczona w czesne i jest podana w opisie. Liczebność grup wynosi 6-12 osób w zależności od rodzaju zajęć.

Zgłoszenia przyjmowane są do 9 września 2019 r. 13 września będzie już można sprawdzić na jakie zajęcia dzieci zostały zakwalifikowane. Po tym terminie będzie można zapisać dziecko na dowolną liczbę zajęć, o ile będą jeszcze wolne miejsca.  Zajęcia rozpoczynają się 17 września 2019.

Jeśli są wolne miejsca to dziecko może uczęszczać na kilka rodzajów zajęć. Pierwszeństwo w zapisie mają jednak dzieci korzystające tylko z jednego rodzaju zajęć. Zapisu dokonujemy osobiście lub telefonicznie w sekretariacie Fundacji podając do 2 propozycji (preferowaną i zapasową). Decyzję o przyjęciu dziecka na zajęcia dodatkowe podejmuje osoba je prowadząca.

Opis zajęć i dni, w których się odbywają oraz cennik dostępne są na stronie:
http://www.czasdziecinstwa.com.pl/zajecia-dla-dzieci/zajecia-popoludnowe/

Dane kontaktowe
©2024 wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content