Dzień Kartofla

Dzień Kartofla 2021 – jak to było

W tym roku Dzień Kartofla … wreszcie się odbył. Wiele osób czekało na ten dzień i możliwość spotkania. Dopisała zarówno pogoda jak i goście. Nasze przedszkolaki jak i absolwenci oraz pozostali młodzi goście świetnie bawili się, mogąc wybierać spośród wielu propozycji: wykopywanie ziemniaków, tworzenie ziemniaczanych ludzików, nauka żonglerki ziemniakami, skoki w workach na ziemniaki, wyścig z przenoszeniem ziemniaków na drewnianej łyżce, tworzenie obrazów z ziemniaczanych stempelków, pokonywanie toru przeszkód z turlaniem ziemniaków, przeciąganie liny na ziemniaczanym polu i rzucanie ziemniakami do celu. Najbardziej popularne byłe dwie pierwsze propozycje. Atmosfera radosnej zabawy udzieliła się wszystkim uczestnikom. Jednak dorośli, bardziej niż zabawą, byli zainteresowani rozmowami ze sobą. W międzyczasie panie Małgosie zaserwowały wszystkim frytki.

Okazało się, że 2 godziny wspólnego świętowania to za mało i zamiast zakończyć się zgodnie planem o 13:00 przedłużyło się do prawie do 14:00. W przyszłym roku postaramy się wrócić do formuły trzygodzinnego spotkania. W oczekiwaniu na kolejny Dzień Kartofla warto przejrzeć poniższą galerię zdjęć.

A tym wszystkim, którym nie udało się do nas dotrzeć postanowiliśmy udostępnić jedną z atrakcji, czyli kolorowankę przygotowaną przez Basię – absolwentkę Społecznego Przedszkola Integracyjnego.

kolorowanka

Do zobaczenia za rok !

Dane kontaktowe
©2024 wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content